25 lipca 2022 14:00

Wykonawca udostępnił w środowisku TEST2 SWD PRM nową wersję: Modułu Administratora (56.2) – poprawki do błędów z testów prowadzonych przez Zespół ds. Rozwoju SWD PRM

W dniu dzisiejszym w środowisku testowym TEST2 Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego (SWD PRM) wykorzystywanym na potrzeby testów aplikacji w tzw. wersji 2.0, została udostępniona nowa wersja Modułu Administratora (56.2).

Nowa wersja zawiera poprawki do błędów zgłoszonych przez Zespół ds. Rozwoju SWD PRM w ramach testów integracji nowego Modułu Koordynatora z nowym Modułem Administratora (SWD PRM 2.0) oraz z Podsystemem Zintegrowanej Łączności SWD PRM.

W nowej wersji wprowadzono następujące zmiany:

Moduł Administratora

  • poprawa metody walidacji podczas dodawania Stanowiska innego.

Zmiany są widoczne dla użytkownika w Module Administratora.

Nowa wersja oprogramowania jest w trakcie testów. Testy integracji nowego Modułu Koordynatora z nowym Modułem Administratora (SWD PRM 2.0) oraz Podsystemem Zintegrowanej Łączności Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego (PZŁ SWD PRM) mają na celu sprawdzenie funkcjonalności zapewniających prawidłową i stabilną pracę w testowanych modułach.

Wróć do aktualności

Najnowsze aktualności

Skip to content