31 października 2022 14:00

Wykład przedstawicieli KCMRM na jubileuszowym 10 Ogólnopolskim Kongresie Ratowników Medycznych w Krakowie

W dniach 27-29 października 2022 r. w Krakowie odbył się 10 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych podczas, którego w dniu 28 października 2022 r. przedstawiciele KCMRM – Jakub Czarski oraz Tomasz Draczyński z Zespołu ds. Rozwoju SWD PRM, wygłosili swoje wykłady, które były częścią panelu “Jak nie dać się zaskoczyć w ratowniczej codzienności”.

Tomasz Draczyński wygłosił wykład “Decyzje kierowników ZRM w ujęciu statystyk SWD PRM“, w którym zaprezentował liczne statystyki dotyczące funkcjonowania ZRM-ów w skali całego kraju oraz decyzji podejmowanych przez kierowników ZRM za pośrednictwem SWD PRM.

Jakub Czarski wygłosił wykład “Wpływ pracy dyspozytorów medycznych na realizację zadań przez ZRM“, w którym statystyki dotyczące funkcjonowania dyspozytorni medycznych oraz statystyk pracy dyspozytorów medycznych.

Jest to kolejny raz gdy Nasi przedstawiciele biorą aktywny udział jako wykładowcy w wydarzeniach tej rangi.

Kongres z uwagi na sytuację epidemiologiczną ponownie odbywał się w formie hybrydowej, na sali wykładowej oraz zdalnie. Wszystkie wykłady transmitowane były on-line. Po raz kolejny gratulujemy Organizatorom profesjonalizmu w doborze tematów i wykładowców.

Poniżej znajduje się materiał, który został zaprezentowany podczas wykładów naszych przedstawicieli oraz link do strony 10 Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych.
https://ratownicymedyczni.com/

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Adobe Acrobat Reader SESJA-3-JAK-NIE-DAĆ-SIĘ-ZASKOCZYĆ-W-RATOWNICZEJ-CODZIENNOŚCI_DRACZYŃSKI-TOMASZ_DECYZJE-KIEROWNIKÓW-ZRM-W-UJĘCIU-STATYSTYK-SWD-PRM.pdf

Adobe Acrobat Reader SESJA-3-JAK-NIE-DAĆ-SIĘ-ZASKOCZYĆ-W-RATOWNICZEJ-CODZIENNOŚCI_CZARSKI-JAKUB_WPŁYW-PRACY-DYSPOZYTORÓW-MEDYCZNYCH-NA-REALIZACJĘ-ZADAŃ-PRZEZ-ZRM.pdf

Wróć do aktualności

Najnowsze aktualności

Skip to content