13 października 2021 20:44

Wykład przedstawicieli KCMRM na 9 Ogólnopolskim Kongresie Ratowników Medycznych w Krakowie

W dniach 7-9 października 2021 r. w Krakowie odbył się 9 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych podczas, którego w dniu 8 października 2021 r. przedstawiciele KCMRM – Pan Jakub Czarski oraz Pan Tomasz Draczyński z Zespołu ds. Rozwoju SWD PRM, wygłosili wykład pt.: “Dyspozytornie medyczne w Polsce. Fakty, mity, statystyki. Wykład był częścią panelu “Trudne decyzje w ratownictwie”.

Podczas wystąpienia zaprezentowane zostały liczne statystyki dotyczące funkcjonowania Systemu PRM w ujęciu całego kraju oraz w ujęciu poszczególnych dyspozytorni.
Jest to kolejny raz gdy Nasi przedstawiciele biorą aktywny udział jako wykładowcy w wydarzeniach tej rangi.

Kongres z uwagi na sytuację epidemiologiczną ponownie odbywał się w formie hybrydowej, na sali wykładowej dostępna była określona liczba miejsc a wszystkie wykłady transmitowane były on-line. Po raz kolejny gratulujemy Organizatorom profesjonalizmu w doborze tematów i wykładowców ale również zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom.

Poniżej znajduje się materiał, który został zaprezentowany podczas wykładu oraz link do strony 9 Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych.
https://ratownicymedyczni.com/

 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Adobe Acrobat Reader TRUDNE-DECYZJE-W-RATOWNICTWIE_JAKUB-CZARSKI_TOMASZ-DRACZYŃSKI_DYSPOZYTORNIE-MEDYCZNE-W-POLSCE-FAKTY-MITY-I-STATYSTYKI.pdf

Wróć do aktualności