25 maja 2022 12:00

Rekrutacja do zespołu Krajowego Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego

Trwa rekrutacja do zespołu Krajowego Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego. Szukamy kandydatów na stanowisko Analityka. Jeżeli spełniasz wymagania to zapraszamy do udziału w rekrutacji.  Zapewniamy miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Do głównych obowiązków na stanowisku Analityka należeć będzie m. in.: samodzielne prowadzenie szczegółowej analizy wymagań klienta i wytwarzanie dokumentacji analitycznej, bezpośrednia współpraca z odbiorcami i rozwijanych aplikacji (m. in. aplikacji TOP SOR), przygotowanie analiz i rekomendacji działań na podstawie danych i warsztatów z użytkownikami końcowymi, udzielanie merytorycznego wsparcia zespołowi programistów i testerów, tworzenie projektów zmian aplikacji oraz wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych, optymalizacja procesów biznesowych w systemach IT, współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania i użytkownikami TOP SOR w zakresie tworzenia i optymalizacji istniejących rozwiązań.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem, w którym znajduje się zakres obowiązków i wymagania jakich oczekujemy od kandydatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: nabor@kcmrm.pl z dopiskiem w temacie: „Nazwa stanowiska – Imię i Nazwisko

Wróć do aktualności

Najnowsze aktualności

Skip to content