23 maja 2022 13:00

Przekazaliśmy do podpisu Wojewodów aneksy do porozumień dotyczących przekazania sprzętu dla SWD PRM – komputerów typ A oraz monitorów typ A

W związku z podpisaniem z firmą Suntar Sp. z o. o. z Tarnowa, umów jednostkowych na dostawę komputerów typ A ProDesk 405 G6 DM w liczbie 249 sztuk oraz monitorów typ A AOC 24P1 w liczbie 346 sztuk, które będą wykorzystywane przez użytkowników końcowych Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego (SWD PRM), przekazaliśmy do urzędów wojewódzkich aneksy do zawartych porozumień dotyczących przekazania Wojewodom składników majątkowych w postaci sprzętu przeznaczonego do obsługi SWD PRM na terenie województwa, celem umożliwienia realizacji dostaw powyższego sprzętu.

Zgodnie z przyjętą z Wojewodami metodą postępowania, w związku z różnym etapem prowadzonych przez Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego i wynikającym z tego faktu różnym terminem dostaw poszczególnych partii sprzętu, zawarte w tym zakresie porozumienia są sukcesywnie aneksowane o wykaz sprzętu, który będzie dostarczany do urzędów w następnej kolejności.

Podpisanie przekazanych aneksów umożliwi rozpoczęcie w pierwszej kolejności dostaw monitorów, co zapewni wymianę tego rodzaju sprzętu na wszystkich stanowiskach dyspozytorów medycznych przyjmujących we wszystkich dyspozytorniach medycznych w kraju. Następnie wymiana obejmie wszystkie stacje dostępowe na stanowiskach podstawowych we wszystkich dyspozytorniach medycznych w kraju oraz na stanowiskach wojewódzkich koordynatorów ratownictwa medycznego.

Komputer ProDesk 405 G6 DM.

 

Monitor AOC 24P1 – widok z przodu.

 

Monitor AOC 24P1 – widok z tyłu.

Wróć do aktualności

Najnowsze aktualności

Skip to content