17 listopada 2021 14:00

Przekazaliśmy do akceptacji MZ specyfikację modyfikacji RFC 05/2022/KCMRM/SWD PRM – Optymalizacja funkcjonalności skali bólu – etap 2

W związku z uzyskaniem akceptacji Członków Rady ds. Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego (SWD PRM) przy Krajowym Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego dla dokumentu RFC 05/2022/KCMRM/SWD PRM – “Optymalizacja funkcjonalności skali bólu – etap 2″, w dniu 17 listopada 2021 r. przekazaliśmy specyfikację modyfikacji do akceptacji Departamentu Bezpieczeństwa Ministerstwa Zdrowia.

RFC 05/2022/KCMRM/SWD PRM – “Optymalizacja funkcjonalności skali bólu – etap 2″ zostało opracowane w związku z kolejnym etapem optymalizacji implementacji w SWD PRM skali bólu. Propozycję w tym zakresie zmian zgłosił jeden z użytkowników SWD PRM, który wnosił o wprowadzenie zmian umożliwiających wskazanie w SWD PRM dokładnej lokalizacji bólu o etiologii urazowej, w sytuacji gdy występuje wiele urazów w różnych lokalizacjach na ciele.

Przedmiotem zmiany jest optymalizacja funkcjonalności skali bólu w Module ZRM poprzez dodanie kolumny z polami typu “checbox”, o nazwie „Uwzględnij na Skali Bólu”, umożliwiającymi użytkownikowi oznaczenie, które urazy mają zostać uwzględnione na skali bólu.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem planowanych zmian opisanych w dokumencie znajdującym się poniżej.

Adobe Acrobat Reader 2021-11-17-RFC_05_2022_KCMRM_SWDPRM-Optymalizacja-funkcjonalności-skali-bólu-etap-2-wersja-1.0.pdf

Wróć do aktualności