19 września 2022 15:30

Ogłosiliśmy postępowanie na “Zakup serwerów wraz z oprogramowaniem i licencjami na potrzeby rozbudowy infrastruktury KCMRM działającej na rzecz SWD PRM”

W dniu 19 września 2022 r. ogłosiliśmy postępowanie pn. “Zakup serwerów wraz z oprogramowaniem i licencjami na potrzeby rozbudowy infrastruktury KCMRM działającej na rzecz SWD PRM”.

Nr postępowania: ZP/2/IX/2022

Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń wraz z oprogramowaniem i licencjami na potrzeby rozbudowy infrastruktury Krajowego Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego działającej na rzecz Systemu Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego. W związku z koniecznością rozbudowy posiadanej infrastruktury Zamawiający zamierza nabyć 3 serwery wraz z usługą montażu. Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia oraz zainstalowania urządzeń we wskazanych przez Zamawiającego szafach RACK w lokalizacji znajdującej się na terenie Miasta Stołecznego Warszawy przy ul. Maszewskiej. Wykonawca jest zobowiązany także do zapewnienia gwarancji i usługi serwisu gwarancyjnego producenta lub autoryzowanego serwisu producenta na okres 36 miesięcy dla wszystkich 3 serwerów.
Termin składania ofert został wyznaczony na 17 października 2022 r.

Wróć do aktualności

Najnowsze aktualności

Skip to content